Chcesz być świetną specjalistką, pomagać ludziom, ale brakuje Ci pewności siebie? Ilość wiedzy, którą trzeba przyswoić… delikatnie mówiąc - przytłacza?

Mam dla Ciebie rozwiązanie!

PodoWOW Expert

Twój kurs podologiczny na start

Esencja wiedzy specjalistycznej prosto od podologa z wieloletnim doświadczeniem!

Praktyczne i najważniejsze zagadnienia - niezbędne w pracy ze stopami

Zbuduj fundamenty wiedzy i stań się pewną siebie specjalistką!

Naucz się efektywnie pracować ze skórą i paznokciami stóp

PROGRAM KURSU PodoWOW Expert:

Kurs składa się z 11h nagrań, podzielonych na krótkie lekcje zamieszczone na platformie szkoleniowej

MODUŁ 1 Podolog - tu omówię czym jest podologia holistyczna, jak powinniśmy postrzegać zawód podologa, jak budować wizerunek specjalisty i jak planować swój rozwój

MODUŁ 2 Anatomia aparatu paznokciowego - w tym dziale udowadniam Ci, że aparat paznokciowy to dużo więcej niż płytka paznokcia! Każdy element aparatu paznokciowego został dogłębnie omówiony, również pod kątem wykorzystania tej wiedzy w terapiach! Dzięki temu będziesz rozumiała skąd biorą się problemy paznokci oraz jak dobierać procedury terapeutyczne. Nagle wszystko staje się jaśniejsze :)

MODUŁ 3 Problemy paznokci - to zestawienie najczęściej spotykanych w gabinetach problemów paznokci. Oprócz omówienia całego procesu przyczynowo-skutkowego przygotowałam również szczegółowe procedury do wydrukowania! Priorytetem jest dla mnie przedstawienie wiedzy tak, żebyś ją ZROZUMIAŁA. Uprzedzam - uważam, że jeżeli ktoś szukałby suchej wiedzy to zacząłby od książek. Tutaj masz opisy i procedury są wyjęte prosto z mojego gabinetu. Piękne przełożenie teorii na praktykę.

MODUŁ 4 Anatomia skóry - wydaje Ci się to totalnie nudne? Przerobione już milion razy? Nie u mnie! W tym module poczujesz magię, a wszystkie elementy wiedzy zaczną się układać w jedną spójną całość! W naszym organizmie wszystko ma znaczenie, a skóra to niezwykły organ. Poznanie anatomii funkcjonalnej pozwoli Ci zrozumieć co się zadziało, że powstały dane problemy skóry. To też idealna baza do tego, żeby wycisnąć całe złoto z kolejnych modułów!

MODUŁ 5 Kompendium wiedzy o hiperkeratozach - to hasło elektryzuje każdą osobę pracującą ze stopami. Niby wiesz, że powstają od obciążenia, ale nie wiesz dokłądnie DLACZEGO? Rozłożyłam ten proces na czynniki pierwsze, dzięki czemu łatwiej Ci będzie zrozumieć, w jaki sposób skutecznie pracować ze zrogowaceniami i jak zaplanować działania profilaktyczne. Uwierz mi - 90% Twojej konkurencji tego nie wie. A Ty chcesz być specjalistką, a nie rzemieślnikiem, prawda?

MODUŁ 6 Sucha skóra - gdzie jest problem? Zdecydowana większość przyczyn suchej, pękającej skóry jest wewnątrz organizmu. Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy terapii takiej skóry? Ten moduł to sztos. Serio. Widzę, że większość osób nie wie jak dobierać pielęgnację i jakie działania profilaktyczne trzeba wdrożyć. Działają "na czuja" i nie zawsze skutecznie. A to właśnie w przypadku suchej skóry najwięcej edukuję swoich Klientów odnośnie diety, preparatów i domowej pielęgnacji. Często się śmieją, że przyszli "tylko" zrobić stopy, a wyszli zmotywowani do zmian w nawykach :)

MODUŁ 7 Pielęgnacja skóry - moduł wypełniony po brzegi wynikami badań naukowych. Jak projektować zlecenia pielęgnacyjne, by odnosić świetne rezultaty? Powiem Ci jakie kremy mam sprawdzone, jak je dobierać do każdego stopnia suchości skóry i co z czym łączyć, by udane terapie były Twoją codziennością!

Zależy mi na tym,żebyś po tym kursie poczuła się pewną siebie specjalistką, dlatego mam też dla Ciebie prezenty!

BONUS 1: Odciążenia - klucz do skutecznej pracy ze zrogowaceniami! Na nagraniach pokażę Ci w jaki sposób wykonywać indywidualne odciążenia z blatów podologicznych, dzięki którym terapie odcisków, brodawek wirusowych czy dużych modzeli będą przynosiły fenomenalne efekty!

BONUS 2: Podstawowy zabieg podologiczny według Karoli - nagranie prosto z gabinetu!

To wszystko ujęte w niemal 11 godzinach wykładów naszpikowanych praktycznymi wskazówkami, przykładami, zdjęciami i instruktażem!

11 godzin?!

Z jednej strony pojawia Ci się w głowie "WOOOW!!!😍",

a z drugiej strony myślisz "ale kiedy ja to przerobię?😨".

Sama wiem jak to jest usiąść do nawet godzinnego nagrania. Zawsze coś. A tu ktoś zadzwoni, a tu dziecko się obudziło, albo mleko kipi…

Znam to doskonale, dlatego zadbałam o to, by kurs przerabiało się jak najłatwiej!

Dlatego do kursu masz dostęp przez rok, z możliwością przedłużenia. W tym czasie możesz powtarzać i wracać do poszczególnych materiałów tyle razy ile potrzebujesz.

Całość podzieliłam na mikrolekcje, które trwają nie dłużej niż 20 minut! Dzięki temu możesz przerabiać kurs nawet jak nie masz na to zbyt dużo czasu.

Brzmi o wiele łatwiej, prawda?

Więc teraz wystarczy, że poświęcisz GODZINĘ miesięcznie (średnio 2 minuty dziennie!) i już cel zaczyna być osiągalny, prawda?

PS tu muszę uprzedzić - kursanci się "skarżą", że kurs tak wciąga, że nie mogą się oderwać! 🙈😁

Co zawiera kurs:

  • lekcje wideo podczas, których omawiam dany temat na podstawie zdjęć, grafik i prezentacji

  • zestawy procedur zabiegowych omawianych w danym module problemów

  • instruktaże

  • praktyczne rady i wskazówki, by dużo łatwiej Ci było przełożyć zdobytą wiedzę na praktykę

  • Będziesz dostawała zadania domowe, które nauczą Cię myśleć jak mistrz podologii! Dzięki nim nauczysz się szukać wiedzy, ale też odpowiadać na pytanie "dlaczego "


Miałaś tak, że po kursie okazywało się, że później pojawiało Ci się w głowie milion pytań, których nie miałaś komu zadać? Tu nie ma takiej opcji! Zostaniesz członkiem tajnej grupy Kursantów, która będzie miała priorytet mojej uwagi - w końcu PediWOW to moje zawodowe dziecko 🥰

Oprócz kilkunastu godzin nagrań naszpikowanych wiedzą dostaniesz dodatkowe wsparcie:

  • Dostęp do PodoWOW Expert on-line będzie za pomocą platformy edukacyjnej. Dzięki temu o każdej porze dnia i nocy będziesz miała dostęp do nagrań,

  • Dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów, na której możesz zadawać pytania oraz brać udział w webinarach, które są organizowane tylko dla kursantów


Co wyróżnia kurs od innych dostępnych kursów na rynku:

Kiedy ugruntujesz swoją wiedzę, będziesz mogła wykupić szkolenie praktyczne, na którym będziemy pracować już tylko z modelami - wtedy już będziesz miała wiedzę i będzie na to czas!

Po ukończeniu kursu otrzymasz:

  • Certyfikat ukończenia kursu podologicznego PodoWOW Expert w wersji PL

  • Certyfikat ukończenia kursu podologicznego PodoWOW Expert w wersji ENG

Cena kursu PodoWOW Expert

2497 zł

UWAGA! Jeżeli nie zależy Ci na czasie, nie kupuj tego kursu teraz!

2 razy do roku prowadzę kampanię promocyjną w której możesz kupić ten kurs w niższej cenie. Na listę oczekujących osób możesz zapisać się TUTAJ.

Jeżeli, jednak zależy Ci na czasie, by zrobić ten kurs teraz możesz kupić go w obowiązującej obecnie cenie lub skorzystać z dofinansowań.


Zostawiam Ci nr do osoby, która pomaga w dofinansowaniach:

CWB Incom Małgorzata Kotlińska

mob. 600-558-716

e-mail: m.kotlinska@cwb-incom.eu


.